Sesja kobieca 50+

Gdy przyjdzie mi podsumować mój rok fotograficzny to w głównej mierze opiera się on na fotografii ślubnej oraz kobiecej. Śluby oraz poślubne plenery fotografuję dosłownie wszędzie… również poza granicami Polski. Mniejsze przedsięwzięcia jak sesje indywidualne, narzeczeńskie czy zdjęcia na uroczystościach takich jak chrzciny czy komunie realizuję głównie na Śląsku.

Stopień „trudności” każdego reportażu jest inny. Do fotografowania ślubu przygotowuję się na długo przed nim. Pakuję dosłownie pół domu, od oczywistych oczywistości jakimi są aparaty, obiektywy itp. po zestaw zawierający igły i nici. Wszystko co muszę zabrać sprawdzam trzy razy, nie zapominając też o wersjach zapasowych zarówno sprzętu jak i ubrań.

Stopień zaangażowania zarówno w fotografii ślubnej jak i każdej innej oceniam na tym samym, najwyższym poziomie. Ale czy to oznacza, że każde zlecenie jest takie samo?  Otóż nie! Ameryki nie odkryję stwierdzeniem, iż współpraca z każdym klientem jest odmienna, atmosfera na każdej sesji jest inna, a poziom stresu (tak, stresu!) jest zróżnicowany.

Portret kobiety dojrzałej

Mówię o tym, gdyż niedawno miałam przyjemność zrealizować sesję, o której od dawna myślałam, a nawet marzyłam. Gdy przez cały rok fotografujesz swoich rówieśników podczas sesji indywidualnych lub podczas ślubów to w głowie rodzi się myśl… „a gdyby tak zrobić sesję kobiecie w kwiecie wieku?”.

I stało się! Jak na wezwanie napisała do mnie Pani Jola, mama mojej koleżanki, z prośbą o sesję zdjęciową. Pojechałyśmy więc do Magdy, która makijażem zrobiła niesamowitą metamorfozę.

Mimo, iż miałyśmy dokładny plan, co do miejsca i stylizacji ciągle nie wiedziałam jaki będzie efekt końcowy. Fotografowanie rówieśniczki i kobiety, która mogłaby być moją mamą to zupełnie odmienne kwestie. Niewątpliwie pomógł fakt, iż Pani Jola jest otwarta, sympatyczna i bardzo serdeczna. Makijaż i stylizacja naładowały ją tak bardzo, że pewność siebie aż z niej emanowała! I na takim efekcie mi zależało.

Dlatego wszem i wobec ogłaszam, że portret kobiecy w mojej ofercie nabiera teraz nowego znaczenia i w tym roku na pewno zobaczycie u mnie sesje dojrzałych, pięknych i pewnych siebie kobiet!
Jeśli chcecie zrobić swojej mamie prezent w postaci sesji zdjęciowej to zapraszam do zakupu vouchera na sesję.

Sesja kobieca 50+

Sesja kobieca 50+

Sesja kobieca 50+

portret kobiety dojrzałej

portret kobiety dojrzałej

sesja dla pani po 50tce

sesja dla pani po 50tce