Voucher na sesję zdjęciową

Voucher na sesję zdjęciową w Katowicach?

Czy zastanawiacie się nieraz co kupić komuś na prezent? Nawet jeśli kogoś bardzo dobrze znacie?

Myślicie sobie, że ta osoba ma już wszystko… Głowicie się nad prezentem przeszukując kolejne strony w internecie w poszukiwaniu inspiracji, pomysłu, jakiegoś super gadżetu.

W takiej sytuacji najczęściej myślimy o zakupie rzeczy materialnej. A co gdyby tak sprezentować voucher na sesję zdjęciową?

Czy to dobry pomysł dać komuś w prezencie zaproszenie na sesję?
Myślę, że tak.

Żyjemy w czasach, w których każdy z nas lubi mieć piękne zdjęcia siebie, swojej rodziny, a nawet samochodu… Fotografia na stałe zagościła w naszym życiu. I nie chcemy już tylko zdjęć z telefonu, które robimy sobie sami. Coraz częściej stawiamy na jakość.

Często sami pytacie mnie o możliwość zakupu vouchera na sesję zdjęciową i tak, mam dla Was piękny, elegancki voucher, który możecie przekazać w formie elektronicznej lub papierowej. Takie zaproszenie na sesję zdjęciową jest bardzo indywidualne, gdyż rodzaj sesji oraz ilość zdjęć jest możliwa do uzgodnienia przez Was podczas zakupu. Co za tym idzie, możecie uszczęśliwić przyjaciółkę, która właśnie spodziewa się dziecka i wykupić jej sesję ciążową, sprezentować voucher na sesję zaręczynową dla znajomych, którzy w ten sposób mogą oswoić się z obiektywem jeszcze przed swoim ślubem.

Taki voucher to też wspaniały prezent dla rodziców na rocznicę ślubu. Podczas sesji przypomną sobie jak wiele ich łączy i ile razem przeżyli wspaniałych chwil. A ja uwiecznię ich uśmiechy oraz czułe spojrzenia! Prezent w postaci sesji zdjęciowej znakomicie sprawdzi się również jako prezent na wieczór panieński. Wtedy możecie się zrzucić wszystkie na voucher a przyszła panna młoda zdjęcia będzie mogła wręczyć w prezencie narzeczonemu!

Jak widzicie voucher na sesję zdjęciową to jedno rozwiązanie na wiele okazji. Jednak pamiętajcie by przed zakupem upewnić się, czy osoba, której chcecie sprawić taki prezent lubi, gdy ktoś robi jej zdjęcia. To bardzo ważne. Oczywiście, to że ktoś jest nieśmiały na co dzień nie oznacza, że przed obiektywem nie pokaże swojego drugiego ja.  Często sesja zdjęciowa w dobrej atmosferze potrafi zaskoczyć efektem końcowym. Jednak by prezent cieszył trzeba zastanowić się nad kilkoma rzeczami.

Przeanalizujcie również czy styl prac fotografa spodoba się solenizantowi. Drobny szczegół, ale bardzo ważny. To dlatego zadaję Wam tyle pytań, gdy piszecie do mnie o zakup vouchera 😉

Dopasuj voucher do dostępnej oferty.

Dajana Rutkowska fotografia artystyczna

voucher na sesję zdjęciową Katowice

voucher na sesję zdjęciową Katowice

Projekt wykonany przez wspaniałą Tak O. grafika