O mnie

Cześć!

Tu nie znajdziesz nudnego tekstu opisującego moją wielką pasję i miłość do fotografii… O tym mówią już moje zdjęcia i opinie moich klientów.

Dowiesz się za to, że jestem osobą pozytywnie zakręconą i skłonną do wielu poświęceń. Uwielbiam czytać książki, pić zieloną i czerwoną herbatę – najlepiej litrami! Jeżdżę na koncerty, głównie rockowe. Korzystam z życia i kocham wędrówki w Wysokich Tatrach! Raz w roku robię paczkę dla zwierząt mieszkających w Sosnowieckim Schronisku, bo jestem z… Sosnowca, ale bez obaw, zdjęcia robię też za granicą 😉

Na potęgę kolekcjonuję kaktusy, wcale nie dlatego, że nie trzeba ich często podlewać! 😉

W prywatnych sesjach inspiracją dla mnie jest Eugenio Recuenco.

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się od zepsucia aparatu rodziców… Gdy w serwisie nie umieli go naprawić postanowiłam, że to dobry moment mieć własny sprzęt. I mam! I robię zdjęcia!

W mojej ofercie znajdziesz reportaż ślubny, fotografię kobiecą, okazjonalną, rodzinną, ale nie zawahaj się zapytać o inne zdjęcia. Od wielu lat współpracuję z jednym z największych portali motocyklowych, realizując reportaże z zawodów motocrossowych i freestyle motocrossowych, fotografuję również cztery kółka.

 

Dajana

Dajana Rutkowska Fotografia Artystyczna - fotograf ślubny Dajana Rutkowska Orły fotografii 2019

fotograf ślubny śląsk