Rodzinne mini sesje

Różnice między mini sesją a sesją zdjęciową

Podstawową różnicą jest czas trwania naszego spotkania. Mini sesja jak sama nazwa wskazuje jest krótsza. Zamiast dwóch lub trzech godzin, poświęcamy na jej wykonanie zaledwie czterdzieści pięć minut. To ważne, jeśli chcecie wykonać zdjęcia rodzinne. Dzieci szybko tracą zainteresowanie pozowaniem, a mini sesja pozwala na wykonanie bardziej spontanicznych i lifestylowych ujęć, które pokażą prawdziwe żywioły drzemiące w Waszych maluchach. Drugim znaczeniem słowa „mini” jest ilość zdjęć jaką otrzymacie po sesji. Jest to pięć lub dziesięć ujęć, z możliwością późniejszego dobrania kolejnych. W standardowej sesji nie określam maksymalnej ilości zdjęć jaką Wam przekażę, a jedynie minimum, którym jest piętnaście obrobionych profesjonalnie zdjęć.

Ograniczony czas trwania mini sesji wymusza jej realizację w jednej scenerii. Nie przemieszczamy się, ale jak sami przekonacie się na poniższych zdjęciach, nie wpływa to negatywnie na różnorodność ujęć.

rodzinn

Mini sesje – dlaczego warto?

Dlaczego warto w ogólne zdecydować się na sesję? Nie tylko tą mini? Nie ma nic cenniejszego niż wspomnienia. Kolekcjonujecie je wykonując zdjęcia telefonem, jednak często zdarza się, że gdy robicie zdjęcia, to sami jesteście na nich nieobecni. Być może nie zdawaliście sobie sprawy z tego, na jak wielu rodzinnych zdjęciach Was nie ma, bo akurat Wy je wykonaliście. A jestem pewna, że Wasze dzieci, gdy będą je oglądać za kilkanaście lub kilkadziesiąt lat wolałyby widzieć na nich Waszą uśmiechniętą twarz. To będzie dla nich prawdziwy skarb! Zadbajcie o to, by w Waszym rodzinnym albumie nie zabrakło wspólnych, czułych i przepełnionych miłością zdjęć. To niezwykła pamiątka na lata.

Oddaj wykonanie zdjęć rodzinnych profesjonalnemu fotografowi

Oddając się w ręce profesjonalisty, w budowaniu Waszego rodzinnego albumu, poza dobrą jakością zdjęć i pewnością, że znajdziecie się na nich w komplecie, możecie być pewni, że będą one wykonane w sposób ciekawy, z perspektywy obserwatora. Osoba postronna w sposób obiektywny i kreatywny uchwyci wspólne chwile. Będziecie mieć okazję spojrzenia na nie z boku, tak jak widzą je inni. Efekt końcowy na pewno miło Was zaskoczy.

Selfie i inne zdjęcia wykonane telefonem najczęściej gromadzimy właśnie w jego „czeluściach”. Większość z nich nigdy, nie doczekuje się wydruku. Inaczej jest właśnie ze zdjęciami z profesjonalnej sesji zdjęciowej. To kolejny argument, który mam nadzieję przekonana Was do regularnego wykonywania zdjęć u fotografa i tworzenia rodzinnych wspomnień.

rodzinna mini sesja śląsk

Mini sesje – dla kogo?

To rozwiązanie najlepiej sprawdzi się jeśli sami macie mało czasu, ale zależy Wam na uwiecznianiu wspólnie spędzonych chwil. Jest to idealna opcja dla rodzin. Dlaczego? Dzieci nie zawsze lubią i chcą pozować. Czasami trafi się dzień, w którym mają więcej energii i ostatnie o czym marzą to słuchanie „uśmiechnij się ładnie”, „spójrz na Panią”, a Wy przecież chcecie mieć pamiątkę do rodzinnego albumu. Koniecznie zdecydujcie się na mini sesję. Dzieci będą mogły być na niej sobą, a Wy będziecie zadowoleni z uchwycenia tego co dla Was najważniejsze – wspólnie spędzonego czasu i prawdziwych emocji.

Wykonanie mini sesji polecam też parom. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji stanąć wspólnie przed obiektywem, nieco się krępujecie, a do modeli Wam daleko, to jest to znakomite rozwiązanie dla Was! Poza wspomnianą większą spontanicznością, od razu możecie się nastawić na to, że po niecałej godzinie będzie po wszystkim, więc stres szybko zamieni się w dobrą zabawę. Większość (choć nie wszystkich) sesji narzeczeńskich to inicjatywa płci pięknej, Panowie często są do nich sceptycznie nastawieni. Więc dziewczyny… w ramach kompromisu może warto postawić właśnie na jej krótszą wersję, a później spędzić czas na spacerze czy wyskoczyć na wspólny obiad na mieście?

O tym, że w ogóle warto wykonywać sesje rodzinne niech przekonają Was poniższe zdjęcia! Jak sami zobaczycie, są pozbawione sztucznego pozowania, za to przepełnione miłością i radością z wspólnie spędzonego czasu.

rodzinna mini sesja śląskrodzinna mini sesja śląsk

rodzinna mini sesja śląsk

rodzinna mini sesja śląsk

rodzinna mini sesja katowice tychy

rodzinna mini sesja katowice tychy

rodzinna mini sesja katowice tychy

rodzinna mini sesja katowice tychy

rodzinna mini sesja katowice tychy

rodzinna mini sesja katowice tychy

rodzinna mini sesja sosnowiec będzin

rodzinna mini sesja sosnowiec będzin