Rodzinna sesja ciążowa

Rodzinna sesja ciążowa to świetny pomysł, by nie tylko uwiecznić czas oczekiwania na nowego członka rodziny, ale również zrobić drobną aktualizację w Waszym familijnym albumie. Dlatego zachęcam byście na brzuszkową sesję przyjechali w komplecie!

Jeśli myślicie, że w Waszym przypadku to nie wypali, bo… dzieci będą się nudziły a druga połówka będzie negatywnie nastawiona to nic bardziej mylnego! Skąd to wiem? Doświadczenie. Przez te wszystkie lata rodzinne sesje pokazały mi, że nawet jeśli z początku na zdjęciach zależy tylko jednej osobie (wiadomo, że mamie ;)) to na etapie, gdy się widzimy na sesji wszyscy się mobilizują i przy okazji świetnie się bawią.

Dzieje się tak dlatego, że sesja zdjęciowa to coś innego niż z początku wyobrażać sobie mogą Wasi bliscy… Sztuczne pozy, przymus, wymuszone uśmiechy. Dziś to totalny luz, spacer, dużo śmiechu i spontaniczności. W trakcie naszego spotkania jest czas na rozmowę o wszystkim, na bieganie, skakanie, wygłupy i co tylko Wam przyjdzie do głowy – a ja to wszystko fotografuję.

Na zdjęciach najważniejsza jest autentyczność, więc moim zadaniem jest zadbanie, by humory dopisywały.

Przy okazji tych słów chcę pokazać Wam jak mogą wyglądać Wasze rodzinne zdjęcia. Sami zobaczcie!