Sesja narzeczeńska Joanny i Mateusza

Sesja narzeczeńska w centrum miasta

Znów przychodzę do Was z tematem jakim jest sesja narzeczeńska. O tym czy warto ją zrobić pisałam w poprzednim poście. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przeczytać to zapraszam – Sesja narzeczeńska, czy warto zrobić?

Tym razem zapraszam Was do obejrzenia efektów sesji narzeczeńskiej Joanny i Mateusza, którą zrealizowaliśmy w centrum Katowic.

sesja narzeczeńska Katowice

O ile z Asią współpracowałam już wiele razy, zarówno wtedy, gdy była moją wizażystką podczas sesji, jak również, gdy wcielała się w rolę modelki. O tyle jej narzeczony nie stał przed moim obiektywem jeszcze ani razu. Ta sesja była dla całej naszej trójki wyzwaniem. Ja z Asią bardzo chciałyśmy ją zrobić i rozmawiałyśmy o niej już od dawna, a Mateusz… no cóż, musiał się poddać kobiecej przewadze 😉

Pomysłów na to gdzie i w jakim stylu wykonać tą sesję miałyśmy z Asią wiele… Jak zwykle, gdy mamy coś razem zrobić. Jednak tym razem decydujące zdanie miał Mateusz, który wpadł na niebanalny pomysł, abyśmy zrobili sesję narzeczeńską z wózkami sklepowymi! Tak! Stanowiliśmy powszechną atrakcję na parkingu podziemnym jednego z katowickich centrów handlowych… auta omijały nas szerokim łukiem. Bo kto normalny robi zdjęcia w godzinach szczytu na parkingu i to jeszcze z wózkiem sklepowym?

sesja narzeczeńska Katowice

Udowodniliśmy, że żadna pogoda nie jest zła, by wykonać sesję narzeczeńską, a także, że z powodzeniem można zrealizować ją w centrum Katowic!  Jasne, w lesie czy na łące jest mniej świadków i człowiek nie odczuwa wzroku przechodniów, ale czy warto się przejmować, że ktoś popatrzy się na nas te kilka czy kilkanaście sekund? Myślę, że nie, bo efekty sesji narzeczeńskiej w mieście potrafią być zaskakujące!

Na moim facebooku Dajana Rutkowska fotografia artystyczna mogliście zobaczyć już kilka zdjęć z tej sesji i odzew by pozytywny, więc mam nadzieję, że pozostałe kadry też przypadną Wam do gustu.

sesja narzeczeńska Katowice

sesja narzeczeńska Sosnowiec

sesja narzeczeńska Sosnowiec

sesja zaręczynowa Katowice

sesja zaręczynowa Katowice

sesja zaręczynowa Sosnowiec

sesja zaręczynowa Katowice

sesja zaręczynowa Katowice

sesja zaręczynowa Tychy

sesja zaręczynowa Tychy

sesja zaręczynowa Tychy